Hizmetlerimiz

Services
Asma Tavan

Ev ya da ofislerde, iç mimari oldukça farklı boyutlara taşınan ve ihtiyaçların modern tasarımlarla birleştiği bir alandır. Asma tavan da iç mimari de fark yaratan tavan kaplama uygulamalarından biri olarak görülmektedir. Sadece dekoratif amaçla olabileceği gibi, tavanda açıktaki tesisatı gizlemek, ses, ısı ve rutubet yalıtımı sağlamak için de kullanılan akılcı bir yöntemdir.

read more
Alçıpan Bölme Duvar

Birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir. Bölme duvar odalar hastaneler dershaneler gibi alanların birbirinden bağımsız bir hale getirmek için kullanılır. Bölme duvar geniş alanları daraltmak mevcut alanı küçülterek farklı odalar oluşturmanıza olanak sağlayan sistemdir.

read more
Kartonpiyer

Günümüzde dekorasyon dünyasının en mucize sistemlerinden biri ve dekorasyonun son derece homojen bir ürünü olan Alçıpan, binalarda kullanılan pratik, oldukça hafif bir uygulama olan, asma tavan ve bölme duvar sistemidir. Normal örme duvarlardan çok daha pratik olmasının yanı sıra maddi bakımından da maliyeti az, neme ve yangına karşı dayanıklı ve son derece kullanışlı olan Alçıpan, teknolojinin gelişmiş ürünlerinden biridir.

read more
Sıva

Sıva, uygulandıkları yapının düzgün görünmelerini ve yapı malzemelerini örtmelerinin yanı sıra, yapının tamamını olumsuz hava koşullarından ve çevre faktörlerinden korumak amacıyla yapının iç ve dış yüzeyine uygulanan koruyucu bir katmandır.

read more
  • Ecevit Cad. No: 76 Girne/KKTC

  • 0392 815 5522 , 0533 868 46 04

  • info@asdadizayn.com