Hakkımızda

img img img
About

HAKKIMIZDA

ASDA Dizayn 1999 yılından itibaren Girne’de kurulmuş olup, günümüzde de KKTC’nin öncü firmalarından biri olarak başarıyla yoluna devam etmektedir.

ASDA Dizayn KKTC’nin birçok yerinde resmi ihaleler alıp; okul, hastane, yol, alt yapı, resmi binalar, üst yapı inşaatları yaparken, aynı zamanda çok sayıda otel, işyeri, özel villa ve konut inşaatlarını başarıyla tamamlamıştır.

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti, kaliteli üretim ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel kalıpların ötesinde, modern ve dekoratif alanlar oluşturmak için teknolojik gelişmelere ayak uydurmak en önemli hedefimizdir. ASDA Dizayn olarak, müşterilerimize özgürce tarzlarını yansıtabilecekleri alanlar sunmak için modern, doğaya ve insana saygılı bir çevre yaratmaktayız.

VİZYONUMUZ

ASDA Dizayn olarak; yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizi dünyada başarılı bir şekilde temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek üretim hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, Ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir TÜRKİYE hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik.

25 Yıllık Deneyim& 100% Memnuniyet

//www.asdadizayn.com/wp-content/uploads/2019/02/signature.png
Orhan TESELLİ
Asda Dizayn ve Dekorasyon Direktörü
http://www.asdadizayn.com/wp-content/uploads/2021/04/ASMA-TAVAN-1-570x570.png
section-458826e
  • Ecevit Cad. No: 76 Girne/KKTC

  • 0392 815 5522 , 0533 868 46 04

  • info@asdadizayn.com